Kontakt

Du har vel fått med deg at vi også finnes i Sverige?
Besøk den svenske siden
Telefon
+47 413 06 223
E-postadresse
info@worko.com

Leter du etter en bestemt medarbeider? Den informasjonen finner du her.

Besøks- og e-postadresse
Worko AS

Rosenkrantz’ gate 9
0159 Oslo

Selskapsinformasjon

Fakturaadresse
Send din digitale faktura til 922622809@edilion.net

Org.-nummer
Organisasjonsnummer: 556842-0755
Mva-nummer (VAT): SE556842075501

Vi som jobber på Worko

Alexander Untiedt Bjørgan's photo

Alexander Untiedt Bjørgan

Advisor

+4741378416
alexander.bjorgan@worko.com
Linnea Ekhlasi's photo

Linnea Ekhlasi

Head of Client Management

+46735304324
linnea.ekhlasi@worko.com
Ara Ali's photo

Ara Ali

Senior Advisor & Team Lead

+46729691192
ara.ali@worko.com
Magnus Olofsson's photo

Magnus Olofsson

CMO


magnus.olofsson@worko.com
Rebecca Lööf's photo

Rebecca Lööf

Community Manager

+46702073032
rebecca.loof@worko.com
Sara Simpson's photo

Sara Simpson

Campaign Manager

+46793137439
sara.simpson@worko.com
Marcus Åhlund's photo

Marcus Åhlund

Senior Advisor & Team Lead

+46 76 806 90 70
marcus.ahlund@worko.com
Sebastian Cardonius's photo

Sebastian Cardonius

Talent Acquisition Manager

+46 72 731 73 31
sebastian.cardonius@worko.com
Enrique Diaz's photo

Enrique Diaz

Business Builder Enterprise

+46735191597
enrique.diaz@worko.com
Daniel Stenvall's photo

Daniel Stenvall

Senior Account Manager & Team lead

+46 70 965 94 44
daniel.stenvall@worko.com
Zacharias Rosell's photo

Zacharias Rosell

Sales Executive & Team lead

+46 73 519 15 91
zacharias.rosell@worko.com
Isabelle Madsen's photo

Isabelle Madsen

Sales Executive

+46702102591
isabelle.madsen@worko.com
Marcus Degerman's photo

Marcus Degerman

Business Developer

+46 70 880 02 20
marcus.degerman@worko.com
Andreas Bengtsson's photo

Andreas Bengtsson

Sales Executive & Team lead

+46735191598
andreas.bengtsson@worko.com
My Sjöström's photo

My Sjöström

Country Manager Norway

+4741306223
my.sjostrom@worko.com
Celine Johansson's photo

Celine Johansson

Senior Advisor

+4792044193
celine.johansson@worko.com
Didrik Sundling's photo

Didrik Sundling

Sales Executive

+4741399617
didrik.sundling@worko.com
Edin Zubovic's photo

Edin Zubovic

Senior Account Manager & Team Lead

+4741399021
edin.zubovic@worko.com
Carl Frederick Zuël Wennersten's photo

Carl Frederick Zuël Wennersten

Advisor

+4797602863
carl.wennersten@worko.com
Didrik Grøvlen's photo

Didrik Grøvlen

Business Developer

+4741396376
Didrik.Grovlen@worko.com
Kevin Anthonypillai's photo

Kevin Anthonypillai

Advisor


kevin.anthonypillai@worko.com
Sebastian Groll's photo

Sebastian Groll

Sales Manager Enterprise

+4740611285
sebastian.groll@worko.com
Jenny Ybanez's photo

Jenny Ybanez

Advisor & GDPR responsible Norway

+4741312895
jenny.ybanez@worko.com
Jon Vikan's photo

Jon Vikan

Senior Account Manager

+4741246820
jon.vikan@worko.com
Linus Rannelid's photo

Linus Rannelid

Head of Enterprise Sales

+4741397875
linus.rannelid@worko.com
Lars Johansson's photo

Lars Johansson

Head of Delivery / Delivery Manager

+46 70 690 45 67
lars.johansson@worko.com