Kontakt

Du har vel fått med deg at vi også finnes i Sverige?
Besøk den svenske siden

Telefon

+47 413 06 223

E-postadresse

info@worko.com

Leter du etter en bestemt medarbeider? Den informasjonen finner du lenger ned på siden.

Besøks- og e-postadresse

Worko AS
Rosenkrantz’ gate 9
0159 Oslo

Selskapsinformasjon

Fakturaadresse

Fakturaer til Worko AS skal sendes til: 922622809@faktura.ecitapps.com
Fakturaer til Worko Group skal sendes til: 559293-0167@faktura.ecitapps.com

Org.-nummer

Organisasjonsnummer: 922 622 809

Vi som jobber på Worko

Irma Gulliksen's photo

Irma Gulliksen

Candidate Pipeline Manager

+47 465 44 434
irma.gulliksen@worko.com
Amalie Gulliksrud's photo

Amalie Gulliksrud

Candidate Pipeline Manager

+47 92 04 98 38
amalie.gulliksrud@worko.com
Pelle Pedersen's photo

Pelle Pedersen

Candidate Pipeline Manager

+47 95 99 55 90
pelle.pedersen@worko.com
Sander Feyling's photo

Sander Feyling

Candidate Pipeline Associate

+47 406 11 285
sander.feyling@worko.com
Fredrik Lundström's photo

Fredrik Lundström

Account Manager

+47 981 30 933
fredrik.lundstrom@worko.com
Zacharias Rosell's photo

Zacharias Rosell

Key Account Manager

+46 73 969 48 48
zacharias.rosell@worko.com
Marcus Wikström's photo

Marcus Wikström

Senior Candidate Pipeline Manager

+46 73 519 15 96
marcus.wikstrom@worko.com
Daniel Thordén's photo

Daniel Thordén

CPTO (Chief Product & Technology Officer)

+46 70 090 41 11
daniel.thorden@worko.com
Ponthus Brömster's photo

Ponthus Brömster

Senior Candidate Pipeline Manager

+46 70 889 18 90
ponthus.bromster@worko.com
Oskar Wickman's photo

Oskar Wickman

Candidate Operations Expert

+46 76 298 41 45
oskar.wickman@worko.com
Elmira Sazesh's photo

Elmira Sazesh

Senior Candidate Pipeline Manager

+46 70 916 60 12
elmira.sazesh@worko.com
Linnea Ekhlasi's photo

Linnea Ekhlasi

Head of Client Management

+46 73 530 43 24
linnea.ekhlasi@worko.com
Ali Dujaili's photo

Ali Dujaili

Senior Candidate Pipeline Manager

+46 72 869 78 92
ali.dujaili@worko.com
Marcus Åhlund's photo

Marcus Åhlund

Candidate Operations Expert

+46 76 806 90 70
marcus.ahlund@worko.com
Rebecca Lööf's photo

Rebecca Lööf

Digital Marketing Manager & Marketing Operations


rebecca.loof@worko.com
Enrique Diaz's photo

Enrique Diaz

Senior Business Builder Enterprise

+46 73 519 15 97
enrique.diaz@worko.com
Daniel Stenvall's photo

Daniel Stenvall

Senior Account Manager & Team lead

+46 70 965 94 44
daniel.stenvall@worko.com
My Sjöström's photo

My Sjöström

Country Manager Norway

+47 41 30 62 23
my.sjostrom@worko.com
Linus Rannelid's photo

Linus Rannelid

Head of Enterprise Sales

+47 413 97 875
linus.rannelid@worko.com
Lars Johansson's photo

Lars Johansson

Head of Delivery / Delivery Manager

+46 70 690 45 67
lars.johansson@worko.com